Засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю.

21 лютого 2019 року в приміщенні Теплицької райдержадміністрації відбулось чергове засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення під головуванням заступника голови Теплицької райдержадміністрації Юрія Сльоти.

 На порядок денний засідання було винесено наступні питання :

1.Заслуховування страхувальників, які нарахували заробітну плату працівникам за основним місцем роботи менше мінімальної та у звіті про нараховану заробітну плату та ЄСВ відсутня позначка «неповний робочий час» та страхувальників, у яких більше 10-ти працівників працюють неповний робочий час (згідно листів Гайсинського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України Вінницької області (№343/09-31/04 від 12.02.2019р.,№262/09/04 від 21.01.2019р.)

  1. Про результати проведеної інформаційної кампанії робочою групою з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення.

За результатами засідання Вирішили:

 Управлінню праці та соціального захисту населення:

 - проводити інформаційну роботу серед населення та роботодавців в частині роз’яснення положень трудового законодавства;

- тримати на контролі питання оформлення трудових відносин у ФОП, де були виявлені  порушення дотримання законодавства.

Членам районної робочої групи: з метою запобігання «тіньової» зайнятості проводити інформаційні кампанії для ФОП, закладів торгівлі, закладів харчування та ін. на території Теплицького району .