Готується до офіційного відкриття приймальне відділення Жмеринської ЦРЛ, оновлене в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво»

Сьогодні Жмеринська ЦРЛ отримала 10 багатофункціональних ліжок з електроприводом, матраци, засоби реабілітації, дезінфікуючі засоби, перев’язувальні та допоміжні медичні матеріали

Сьогодні Жмеринська ЦРЛ отримала 10 багатофункціональних ліжок з електроприводом, матраци, засоби реабілітації, дезінфікуючі засоби, перев’язувальні та допоміжні медичні матеріали. Медичний заклад відвідала народна депутатка України Ірина Борзова.

«Дякую громадській організації «Школа Благодійності», що відгукнулись на прохання задля допомоги лікарням області,- зазначила народна обраниця.-
Спільними зусиллями з Вінницькою обласною державною адміністрацією, робочою групою з питань гуманітарної допомоги при Міністерстві соціальної політики України оперативно було розглянуто питання визнання гуманітарною допомогою вантажу, що надійшов для громадської організації «Школа Благодійності» із Німеччини від фірми Ukraine-Hilfe Lobeta».

Відповідно до наказу Мінсоцполітики від 16 квітня 2021 року №192 визнано вантаж, до складу якого входять предмети лікарняного вжитку, засоби реабілітації та медичні ліжка, які є вкрай необхідними для укомплектування відділень закладів охорони, гуманітарною допомогою.

Вже сьогодні лікарі отримують:

- На Комунальне некомерційне підприємство «Вінницький обласний клінічний Центр профілактики та боротьби зі СНІДом Вінницької обласної Ради» - 15 ліжок багатофункціональних з електроприводом

- На Комунальне некомерційне підприємство «Жмеринська ЦРЛ» Жмеринської міської Ради - 10 ліжок багатофункціональних з електроприводом, матраци, засоби реабілітації, дезінфікуючі засоби, перев’язувальні та допоміжні медичні матеріали.

Для інформації:

З 2013 року громадська організація «Школа Благодійності» включена до Єдиного реєстру отримувачів гуманітарної допомоги, та щороку отримує від благодійних організацій з-за кордону вантажі. Після визнання таких вантажів гуманітарною допомогою відповідно до рішень комісії з питань гуманітарної допомоги при Мінсоцполітики, розподіляє їх на лікарні, школи, дитячі садочки, інтернатні заклади та безпосередньо людям які того потребують.