Сергій Борзов : «Велике будівництво» на Вінниччині - продовжується ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Вороновиця-Тиврів-Шаргород

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» та за рахунок видатків Державного дорожнього фонду на Вінниччині продовжується ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-02-03-05 Вороновиця-Тиврів-Шаргород

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» та за рахунок видатків Державного дорожнього фонду на Вінниччині продовжується ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-02-03-05 Вороновиця-Тиврів-Шаргород.

Голова ОДА Сергій Борзов зазначає: «11,2 км капітального ремонту дороги Вороновиця-Тиврів-Шаргород - це транспортний зв’язок між Вороновицькою, Тиврівською, Шаргородською та Гніванською територіальними громадами, ділянка, що прилягає до дороги державного значення. 13 км дороги ремонтували протягом двох років (2019-2020 роки). У 2020 році вона знову потрапила до переліку пріоритетних об’єктів для ремонту. Але інша ділянка. Виявлені суттєві дефекти та пошкодження, адже дорога побудована та здана в експлуатацію у 70-х роках».

Шляхопровід проходить через три населені пункти : Черемошне, Красне, Нове Місто.

На ділянці дороги розширять проїзну частину до 7 метрів, проведуть фрезерування старого дорожнього полотна, влаштують конструктивні шари асфальтобетонного дорожнього покриття, у межах населених пунктів облаштують тротуари та автобусні зупинки.

Під час ремонту будуть враховані потреби осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, шляхом влаштування пандусів та установки понижених бортових каменів.

Для збирання та відведення поверхневої води до водоскидних споруд передбачене влаштування прикрайкових лотків, бортових каменів тощо.
Для безпеки руху доповнять відсутні дорожні знаки та нанесуть дорожню розмітку.

«Наразі спецтехніка працює - виконують підготовчі роботи, видаляють порослі та поширюють дорожній одяг. За договірним зобов’язанням, завершити об’єкт планують до 20 грудня 2022 року. Тоді матимемо 24,249 км відремонтованої дороги, а це значить - територіальні громади матимуть чудове підґрунтя для соціально-економічного розвитку, поштовх до створення нових інвестиційних проектів. Зрештою, це економія часу та коштів для поїздки»,- підсумовує очільник області.