В області продовжує діяльність робоча група з розгляду окремих звернень в аграрній сфері та врегулювання конфліктних ситуацій.

В області продовжує  свою діяльність робоча група з розгляду окремих звернень в аграрній сфері та врегулювання конфліктних ситуацій.

10 травня відбулося друге засідання групи,

участь у якому взяли директор департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Ткачук М.Ф.,  начальник головного управління юстиції Вінницької області Ю.В. Круголь, начальник відділу організації представництва в суді та при виконанні судових рішень управління представництва інтересів громадянина або держави в суді, прокуратурі Вінницької області Вікул О.П., представник головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Цибко В.В., представник головного управління Національної поліції у Вінницькій області Немирівський О.М., представник головного управління ДФС у Вінницькій області Пустовіт В.А., начальник управління податків і зборів з юридичних осіб головного управління ДФС у Вінницькій області Білилівська С.В., перший заступник голови Тульчинської РДА Побережник В.І., начальник відділу АПК Тульчинської РДА Зубченко Ю.О., землевпорядник Білоусівської сільради Мазур В.В.

Приводом для засідання стало звернення голови ФГ «Агро-вдалий» Семенюка В.В. щодо дій громадянки Олійчук О.С., яка використовує земельні ділянки не за призначенням та самовільно зайняті на території Білоусівської сільської ради Тульчинського району.

Після розгляду наданих документів, вислуховування пояснень та з’ясування цілого ряду юридичних питань сторонам конфлікту запропоновано погодитись на компромісне рішення та врегулювати конфлікт мирним шляхом протягом одного тижня.