Компанія Limagrain запустила проект «АгроПлатформа Лімагрейн»

Сьогодні, 19 червня, на базі демополя у Вінницькому районі відбувся офіційний запуск проекту. Його ідея полягає в ознайомленні сільгоспвиробників з результатами інноваційних технологій та селекційних напрацювань компанії, а також подальшого розвитку діалогу між виробником та фермером.

На заході представлені результати десятирічної діяльності компанії, учасникам надані можливості для отримання нових знань, обміну досвідом, висвітлення проблематики сучасного ведення сільського господарства та реалізації науково-практичної програми. Проводяться конференції, круглі столи, дискусії.

З нагоди ювілею компанії всі заходи у 2018 році  відбуватимуться під слоганом – «насіння під будь-яким кутом», що розкриває комплексність підходу до кожного етапу агробізнесу.

Як зазначають у компанії, на відвідувачів чекає насичена ділова і розважальна програма, цікаві спікери та цінні призи за результатами набраних балів. А вже у серпні гості зможуть накопичувати бали за онлайн-реєстрацію та активність під час заходів і отримувати за це цінні призи.

На заході зареєструвались 250 учасників, переважна більшість з них представники великих сільськогосподарських господарств, фермерів та дистриб’юторів. 

Від департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів, участь у заході взяли начальник управління організації виробництва продукції рослинництва та технічної політики Василь Тимченко та начальник відділу виробництва продукції рослинництва та лісових насаджень Ігор Федчишин