Семінар з питання організації муніципальних пунктів збирання відпрацьованих батарейок і відходів електричного та електронного обладнання

     12.07.2018 року у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбувся семінар з питання організації муніципальних пунктів збирання відпрацьованих батарейок і відходів електричного та електронного обладнання.

     Міжнародні експерти проекту поводження з використанним електричним та електронним обладнанням розповіли про досвід організації управління відходами у автономній області Валенсії (Іспанія) та Болгарії. Були представлені презентації щодо нормативно-правового забезпечення (національна стратегія, регіональні та локальні плани) та технічної реалізації роздільного збору різного типу відходів. Після презентації учасники семінару мали можливість задати експертам питання.

     До участі у семінарі залучались представники департаментів обласних державних адміністрацій, які відповідають за питання житлово-комунального господарства та екології, громадських організацій.