На співбесідах райони презентують планові показники розвитку агропромислового комплексу на 2018 рік

В Департаменті агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації з 13 по 16 лютого проходять співбесіди з керівниками структурних підрозділів з питань АПК райдержадміністрацій щодо основних планових показників та перспектив розвитку агропромислового комплексу районів на 2018 рік.

Під час співбесіди розглядаються питання формування структури посівних площ в 2018 році, планова урожайність сільськогосподарських культур, тенденції розвитку галузі тваринництва, реалізація інвестиційних проектів в агропромисловому комплексі.

13.02.2018р. були заслухані керівники Гайсинського, Жмеринського, Козятинського, Крижопільського, Літинського, Погребищенського, Тростянецького районів.

Виходячи з планових показників розвитку АПК районів, буде сформований Зведений план розвитку агропромислового комплексу Вінницької області на 2018 рік.

Для довідки: Зведений план розвитку агропромислового комплексу Вінницької області розробляється на виконання Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року № 621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету» (зі змінами) з метою обґрунтованого використання ресурсного потенціалу аграрного сектору та забезпечення продовольчої безпеки.