Відкрилась сільськогосподарська виставка "АГРО ВЕСНА 2018"

21 лютого у Міжнародному Виставковому Центрі в м. Києві  відбулось відкриття сільськогосподарської виставки АГРО ВЕСНА 2018, яка об’єднала в собі три аграрні виставки – «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика».

Головною подією  для аграріїв стала  виставка «Зернові технології», яка посідає вагоме місце серед спеціалізованих заходів в Україні  та спрямована на просування інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування сільськогосподарських культур.

Виставка зібрала провідних постачальників обладнання, дилерів та представників виробничого сектору як зернового ринку України, так і компаній міжнародного формату. Значний досвід організаторів та сучасний виставковий комплекс створюють оптимальні можливості  для діалогу між виробниками технологічних рішень, фахівцями сільськогосподарських підприємств, керівниками господарств різних категорій та представниками влади, що сприяє пошуку нових партнерів, обміну сучасним досвідом та просуванню світових трендів на ринку України.

Бажання ознайомитись з інноваційними рішеннями у галузі виявили понад 70 виробників з Вінницької області. Представницьку делегацію  Вінничини очолив заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко. Також участь у заході взяли директор департаменту агропромислового розвитку, екології, та природних ресурсів ОДА Микола Ткачук, начальники управлінь, структурних підрозділів та голови рад спілок сільгоспвиробників.

 Делегація від Вінничини ознайомилась з широко представленим обладнанням для зберігання та переробки зернових та олійних культур, виробництва комбікормів, обладнанням для елеваторів та хлібоприймальних пунктів, мукомельної, круп’яної промисловості, насіннєвим матеріалом, засобами захисту рослин, лабораторним та ваговимірювальним обладнанням, технікою та технологіями для виробництва зернової продукції більш ніж 300 вітчизняних та міжнародних компаній.

Відвідувачі агропромислової виставки змогли не тільки оглянути останні зразки сільськогосподарської техніки та обладнання, а й долучитися до обговорення важливих питань на форумах, конференціях, семінарах та майстер-класах.