Інформаційно-роз’яснювальна робота щодо державних програм підтримки аграріїв проведена у Томашпільському районі

Про напрями державної підтримки аграрного сектору йшла мова на семінар-нараді «Державна фінансова підтримка агробізнесу на селі», яка відбулась в райдержадміністрації Томашпільського району 19.03.2018 року.

У семінар-нараді приймали участь голова РДА Олександр Закорченний, перший заступник голови РДА Віктор Ставнійчук, начальник управління АПР РДА Валерій Випаріна, начальник управління прогнозування розвитку АПК та виробництва продукції тваринництва департаменту агропромислового розвитку екології, та природних ресурсів Вінницької ОДА Микола Заїка, голова Вінницької обласної асоціації фермерів та приватних  землевласників Інна Кухарчук, представники агрокомпаній, банківських  установ, сільські голови та селищні голови об'єднаних територіальних громад, голови фермерських господарств та приватні землевласники, провідні агрономи сільськогосподарських підприємств, пасічники району,  керівники та представники управлінь та відділів у Томашпільському районі.

У своєму виступі начальник управління прогнозування розвитку АПК та виробництва продукції тваринництва Микола Заїка торкнувся найважливіших питань підтримки аграрного сектору за ключовими напрямами, визначеними  програмами  Кабінету Міністрів України у рамках Державного бюджету на 2018 рік. Також  учасники семінару заслухали інформацію голови Вінницької обласної асоціації фермерів та приватних землевласників Інни Кухарчук про перспективи розвитку фермерства.

Окрім того, обговорювались питання ідентифікації тварин, особливостей вирощування сільськогосподарських культур та застосування фінансових  інструментів  для успішного ведення сільськогосподарського бізнесу.

По завершенню роботи учасники заходу обмінялися думками щодо розвитку сільськогосподарського виробництва та використання програм підтримки аграрного бізнесу.