Розпочато серію виїзних семінарів з питань державної підтримки аграрного сектору

Департамент розпочав серію виїзних семінарів у районах області, метою яких є популяризація державних програм підтримки аграрного сектору у 2018 році та порядок отримання допомоги сільськогосподарським виробникам.

У семінарах беруть участь представники всіх зацікавлених сторін районного рівня, керівний склад департаменту, спеціалісти агенції регіонального розвитку Вінницької області та Вінницької філії ДП «Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин», а також співробітники банків, що підписали з Мінагрополітики України Меморандум про загальні засади співробітництва – АО «Укрексімбанк» та АБ «Укргазбанк», Ощадбанк та Приватбанк.

Під час семінарів слухачі отримують максимальну інформацію щодо напрямків та порядку отримання державної підтримки, визначеної,зокрема, у Постановах КМУ №106 та №107 від 07.02.2018 року та обласних програмах.

Також йдеться про порядок ідентифікації та реєстрації сільськогосподарських тварин, співпрацю з агенцією регіонального розвитку як інструменту підтримки та розвитку громад та механізм компенсації втрат, понесених суб’єктами господарювання через банківські установи.

Протягом поточного тижня семінари відбулись у Погребищенському, Липовецькому, Калинівському, Козятинському, Хмільницькому та Літинському районах.