Доступ до публічної інформації

 

ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Президент України впроваджує європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації», Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" та Закону України "Про доступ до публічної інформації".

Президентом України підписано Указ «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації». Указ покликаний забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

 Нормативна база

ОФОРМЛЕННЯ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ

Запит на інформацію до Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації (далі- Департаменту) (індивідуальний або колективний) надається відповідно до Порядку доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Департамент, затвердженим наказом Департаменту від 06 лютого 2018 року № 20, зареєстрованим в Головному територіальному управлінні юстиції у Вінницькій області 23 лютого 2018 року за № 32/1528.

Запит може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача:
· особисто (з наданням консультації): кабінети 303, 304;
· поштою на адресу: 21100, м.Вінниця, вул. Соборна, 15А, Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації (на конверті вказувати "Публічна інформація");
· факсом - (0432) 670839;
· телефоном - (0432) 670839, 670831;
· електронною поштою - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи: з 9:00 до 18:00, обідня перерва з 13:00 до 14:00, вихідні дні - субота, неділя.


Форма для подання інформаційного запиту 

 

Відповідь на запит на інформацію може бути надіслано письмово, факсом, електронною поштою або надана по телефону. Також, інформація може бути отримана безпосередньо в приміщенні Департаменту (скріншот, ксерокс, фото).

Якщо запитувана запитувачем інформація передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, то відповідно до пунктів 2, 3 статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк згідно з Порядком відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Департамент, та Розміром відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, затвердженими наказом Департаменту від 6 лютого 2018 року № 21, зареєстрованим в Головному територіальному управлінні юстиції у Вінницькій області 26 лютого 2018 року за № 34/155.

 

Кошти перераховувати:


Одержувач: Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації
ЄДРПОУ 

Р/р № 
Банк: Держказначейська служба України м.Київ
МФО 
Призначення платежу: КЕКВ 2210 відшкодування витрат на копіювання (друк) за запитом (витратні матеріали).

 


1. Інформація про місцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної пошти Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

2. Інформація про прізвища, імена та по-батькові, службові номери засобів зв’язку директора та заступників директора Департаменту.

3. Розподіл функціональних повноважень між керівництвом Департаменту.

4. Положення про Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації.

5. Регламент Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

6. Графік прийому громадян керівництвом Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

7. Накази директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

8. Види інформації, якою володіє Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації.

9. Інформація про вакансії, порядок та умови проходження конкурсу на заміщення вакантних посад в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації .

10. Перелік та умови отримання послуг, що надаються Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації.

11. Порядок подання в Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації запиту на інформацію.

12. Відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації за запитом на інформацію.

13. Інформація про розміщення та номери кабінетів Департаменту, де надаються необхідні запитувачем форми і бланки подання у письмовому вигляді інформаційного запиту.

14. Щомісячні звіти, у тому числі щодо задоволення запитів на інформацію.

15. Системи обліку (реєстр) публічної інформації.

16. Набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних.