ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ Вінницької обласної державної адміністрації про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення

Стан виконання „Програми розвитку особистих селянських та фермерських господарств області на 2011-2015 роки”

Інформаційне повідомлення Вінницької обласної державної адміністрації про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення стану виконання „Програми розвитку особистих селянських та фермерських господарств області на 2011-2015 роки”
Зміст матеріалів винесених на обговорення:
- Стан виконання „Програми розвитку особистих селянських та фермерських господарств області на 2011-2015 роки”

Мета проведення консультацій з громадськістю: збір пропозицій та зауважень громадськості до стану виконання „Програми розвитку особистих селянських та фермерських господарств області на 2011-2015 роки” з метою їх врахування при розробці проекту Програми до 2020 року.

Способи забезпечення участі в обговоренні: засідання круглого столу

Строк подання пропозицій та зауважень: до 27 січня 2015 року.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (0432) 67-08-28.

Контактні особи: Пипяк Іван Миколайович – заступника начальника управління економічного аналізу, фінансового забезпечення та соціально-економічного розвитку АПК - начальника відділу економічного аналізу, прогнозування розвитку АПК та сільських територій Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Електронні скриньки для подання пропозицій в режимі електронного листування: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 21100 м. Вінниця, вул. Соборна, буд. 15а, Департамент агропромислового розвитку Вінницької обласної державної адміністрації.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 27 січня 2015 року на веб-сайті Вінницької обласної державної адміністрації www.vin.gov.ua.