Повідомлення про проведення установчих зборів із створення громадської ради при департаменті

14 грудня 2017 року відбудуться установчі збори громадських організацій, метою яких є створення Громадської ради при департаменті агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації. Місце проведення зборів: приміщення департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів. Адреса: м. Вінниця, вул. Соборна, 15а, телефон для довідок: 0432 670820. Початок зборів: о 16.30.

Документи, які необхідно надати: заява організації для участі в установчих зборах, написана у довільній формі, із зазначенням особи, яка буде представляти інтереси організації в Громадській раді; біографічна довідка даної особи; інформація про діяльність громадської організації за останні два роки.  До заяви додаються: копії свідоцтва про реєстрацію організації; виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій;  витяг  із  статуту  (положення)  інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку; витяг із протоколу засідання організації, на якому прийняте рішення про представництво даної особи у Громадській раді; інформація  про  отримання  інститутом  громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;

. Документи надаються до 14.11.2017, до каб. №402, м. Вінниця, вул. Соборна, 15а з 09.00 до 18.00 з понеділка до п'ятниці включно. Відповідальна особа: Лотоцька Тетяна Вікторівна, тел. 0432 670820, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Громадська рада – постійно діючий колегіальний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської ради та були внесені громадськими організаціями.

Склад ініціативної групи: Кавун Едуард Михайлович, Коц Олександр Борисович, Степанець Лариса Валентинівна, Павловський Віталій Борисович, Лотоцька Тетяна Вікторівна