Наказ директора Департаменту від 18 березня 2015 року №9

 

Міністерство аграрної політики та продовольства України
Вінницька обласна державна адміністрація

ДЕПАРТАМЕНТ
АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ

Н А К А З

„18” березня 2015 р. м. Вінниця № 9

 

Про проведення перевірки,
передбаченої Законом України
«Про очищення влади»


Відповідно до Закону України «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 1025-р, розпорядження голови облдержадміністрації від 21 листопада 2014 року № 696 «Про забезпечення виконання Закону України «Про очищення влади» та розпорядження голови облдержадміністрації від 10 березня 2015 року № 150 «Про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

НАКАЗУЮ:

1. Провести перевірку, передбачену Законом України «Про очищення влади», щодо посадових та службових осіб Департаменту відповідно до графіку проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» щодо посадових та службових осіб Департаменту згідно з додатком 1.

2. Визначити управління організаційно-кадрового, правового та інформаційно-господарського забезпечення Департаменту (Катрага І.П.) відповідальним за проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», стосовно посадових та службових осіб Департаменту.

3. Працівникам, стосовно яких проводиться перевірка, у десятиденний термін з відповідної дати початку проведення перевірки подати до управління організаційно-кадрового, правового та інформаційно-господарського забезпечення Департаменту власноручно написану заяву за формою згідно з додатком 2 або за формою згідно з додатком 3 разом із декларацією про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік, складеною за формою, встановленою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції», а також копією паспорта громадянина України та, у разі необхідності, копією трудової книжки.

4. Управлінню організаційно – кадрового, правового та інформаційно-господарського забезпечення Департаменту довести цей наказ до відома осіб, стосовно яких проводиться перевірка, у тому числі працівників, які відсутні на роботі (перебувають у всіх видах відпусток, тимчасово непрацездатні тощо).

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Директор Департаменту


Микола НЕЇЛИК

Додатки