На Вінниччині відбувся ХХХ регіональний форум «Органічна Україна 2020»

На Вінниччині відбувся ХХХ регіональний форум «Органічна Україна 2020» під патронатом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Швейцарської Конфедерації, за підтримки Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації, громадської спілки виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна» та швейцарського проєкту.


Мета даного форуму це покращення політичного діалогу між представниками державної влади та бізнесу, визначення шляхів розвитку органічного виробництва в області, підвищення рівня обізнаності щодо цінності органічного виробництва, сприяння обміну досвідом, впровадженню технологій, залученню інвестицій.
З вітальним словом виступила заступниця директора Департаменту Валентина Кирилюк, яка зазначила що на Вінниччині збільшилась кількість операторів органічного ринку, збільшилась кількість земель на яких вирощується органічна продукція також збільшується зацікавленість сільськогосподарських товаровиробників в кластерних об’єднаннях по виробництву органічної продукції, напрацьовуються механізми підтримки органічних товаровиробників.
В ході форуму були обговорені актуальні питання розвитку органічного виробництва на Вінниччині. Напрацьовані конкретні заходи щодо популяризації органічного руху.

Переглянути XXХ Регіональний Форум «Органічна Україна 2020»: https://www.youtube.com/watch?v=y-1XVrrSRDA