Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

1. Повна назва документа державного планування: Генеральний план с.Туча Куманівської  сільської ради Козятинського району Вінницької області та у його складі План зонування території.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Куманівська сільська рада Козятинського району Вінницької області.

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

1. Повна назва документа державного планування: Генеральний план с.Куманівка Куманівської  сільської ради Козятинського району Вінницької області та у його складі План зонування території.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Куманівська сільська рада Козятинського району Вінницької області.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку  у складі містобудівної документації «Генеральний план смт. Вороновиця Вінницького району Вінницької області»

Звіт про СЕО

Будівництво автозаправного комплексу (АЗК) та автогазозаправного пункту (АГЗП) за межами смт Брацлав Немирівського району Вінницької області. 

Замовник: Немирівська районна державна адміністрація

 

 

Детальний план території земельної ділянки

Звіт про СЕО

 

 

 

 

 

 

 

Повідомленняпро оприлюднення проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, що є розділом «Охорона навколишнього природного середовища» Генерального плану с.Махнівка Махнівської сільської ради Козятинського району Вінницької області

З метою громадського обговорення на офіційному сайті Козятинської районної державної адміністрації та сайті Махнівської сільської ради за адресою: http://komsomolske.krr.gov.ua/. Оприлюднено розділ «Охорона навколишнього природного середовища» Генерального плану с. Махнівка Махнівської сільської ради Козятинського району Вінницької області. Даний розділ містить опис та оцінювання наслідків виконання документу державного планування для довкілля, у тому числі для здоров’я населення, виправданих альтернатив, розроблення заходів із запобігання, зменшення та пом’якшення можливих негативних наслідків, а також місце знаходження наявної екологічної інформації.

Повідомлення про оприлюднення проекту державного планування та звіту про старатегічну екологічну оцінку, що є розділом «Охорона навколишнього природного середовища» Генерального плану с.Високе Височанської сільської ради Томашпільського району Вінницької області

З метою громадського обговорення оприлюднюється розділ «Охорона навколишнього природного середовища» Генерального плану с.Високе Височанської сільської ради Томашпільського району Вінницької області. Даний розділ містить опис та оцінювання наслідків виконання документу державного планування для довкілля, у тому числі для здоров'я населення, виправданих альтернатив, розроблення заходів із запобігання, зменшення та пом'якшення можливих негативних наслідків, а також місцезнаходження наявної екологічної інформації.
Транскордонних консультацій не передбачається, оскільки населений пункт знаходиться на значній відстані від кордонів.

Орган що прийматиме рішення про затвердження: Височанська сільська рада.
Строк громадського обговорення звіту - З0 днів з дати даної публікації.

Відповідальна особа за організацію розгляду: сільський голова Височанської сільської ради Григоренко Микола Васильович.
Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються у виконавчому комітеті Височанської сільської ради та на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 

 

Генеральний план с.Високе Томашпільського району

Звіт про старатегічну екологічну оцінку

 

 

 

 

 

 

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку.

1. Повна назва документа державного планування: Детальний план території земельної ділянки для реконструкції полігону твердих побутових відходів за межами смт. Крижопіль, Крижопільського району, Вінницької області.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Крижопільська районна державна адміністрація Вінницької області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку.

  1. Повна назва документа державного планування:

Детальний план території окремої земельної ділянки для розміщення автозаправної станції з мийкою площею 2га за межами населеного пункту на території Браїлівської селищної ради Жмеринського району Вінницької області.

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Якушинецька сільська рада повідомляє про те, що розроблено ТДВ «НВК «Світязь» стратегічну екологічну оцінку (Охорона навколишнього природного середовища) у складі містобудівної документації «Генеральних планів с. Майдан та с. Слобода – Дашковецька, Якушинецької сільської ради, Вінницького району, Вінницької області».

На підставі ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» підлягає громадському обговоренню.

З метою громадських обговорень на сайті Якушинецької сільської ради оприлюднені Звіти про стратегічну екологічну оцінку .

Строк громадських обговорень – 30 (тридцять) днів з моменту даної публікації.

Пропозиції та зауваження до Звітів приймаються в адмінбудівлі  сільської ради за адресою вул.. Новоселів, 1, с. Якушинці та вул. Руданського, 1, с. Майдан.

 

 

Генеральні плани с.Майдан та с.Слобода-Дашковецька, Якушинецької сільської ради, Вінницького району

 

 

 

 

 

 

Сторінка 1 із 2