Структура департаменту

 
Структура Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів
Вінницької облдержадміністрації

(станом на 07.10.2019 року)

 

Посада
П.І.Б.
Тел. міський
Тел. внут.
№ кабінету
Директор департаменту Ткачук Микола Федорович 67-08-20
201 309
Заступник директора департаменту Кирилюк Валентина Михайлівна 67-08-22

203 311
Головний спеціаліст з мобілізаційної роботи Руденька Людмила Іванівна 67-08-29    205
Сектор юридичного забезпечення
Завідувач сектору Вельгус Ірина Миколаївна   231 213
Головний спеціаліст вакансія   231 213
Відділ бухгалтерського обліку, звітності та фінансового забезпечення
 
Начальник відділу - головний бухгалтер Павлишен Віталій Сергійович 67-08-26 213 214
Заступник начальника відділу – заступник головного бухгалтера Макарчук  Людмила Пилипівна 67-08-26  230 214
 Головний спеціаліст вакансія     214
Головний спеціаліст

Жмеринюк Валентина Володимирівна

    214
Головний спеціаліст Попатенко Тетяна Миколаївна     214
Головний спеціаліст Грінчук Людмила Леонідівна     214
Головний спеціаліст вакансія     214
Сектор управління персоналом
Завідувач сектору Катрага Ірина Петрівна 67-08-42 205 314
Головний спеціаліст Курінна Галина Михайлівна   215 314
Головний спеціаліст Остапенко Лариса Анатоліївна   215 314

Управління прогнозування розвитку АПК та виробництва продукції тваринництва

Начальник управління Заїка Микола Петрович 67-08-23  306 203 
Відділ прогнозування та соціально-економічного розвитку АПК
Начальник  відділу Козуляк Наталія Вікторівна 67-08-27 210  211
Головний спеціаліст Мотикальська Наталія Олексіївна      211
Головний спеціаліст Ольшевська Юлія Леонідівна     211 
Головний спеціаліст

Собчук Олена Геннадіївна

    211 
Головний спеціаліст Степанчук Анатолій Григорович     211 
Відділ  виробництва продукції тваринництва та харчової промисловості
Начальник відділу Гальчинська  Ірина Михайлівна 67-08-37 202 212
Головний спеціаліст Шаламай Роман Володимирович     212 
Головний спеціаліст Лебедєва Наталія Миколаївна     212 
Спеціаліст
  
Ляховченко Інна Олександрівна     212

Управління дозвільної діяльності, природоохоронних програм, моніторингу та зв’язків з громадськістю

Начальник управління  Савчук Юрій Васильович   409   303

Відділ дозвільної діяльності та природоохоронних програм

Начальник  відділу Горбатенко Оксана Борисівна    237 308 
Головний спеціаліст Ромашева Тетяна Петрівна     307
Головний спеціаліст Квітка Тетяна Вікторівна     307 
Головний спеціаліст Пшегорська Інна Анатоліївна     307 
Головний спеціаліст Суровцева Олена Валентинівна     307 

Сектор раціонального використання надр

 Завідувач сектору  вакансія    238 304 
 Головний спеціаліст  Сорочан Світлана  Володимирівна     304 

Відділ організаційного забезпечення, моніторингу, контролю та зв’язків з громадськістю

Начальник відділу Лотоцька Тетяна Вікторівна   234 306
Головний спеціаліст Горбенко Людмила Сергіївна   234 306
Головний спеціаліст Столярик Олена Володимирівна

67-08-39 факс

229 310
Головний спеціаліст Григоренко Олена Анатоліївна 67-08-30 208  310
Комендант Карловська Людмила Степанівна      

Управління використання водних об’єктів та розвитку сільських територій

Начальник управління Дяконович Ілля Мар’янович 67-08-32    

Відділ  використання водних об’єктів

Начальник відділу Мудрак Антон Олександрович 67-08-36  216 204
Головний спеціаліст Літньовський Павло Олександрович     204
Головний спеціаліст Мірошніченко Тетяна Дмитрівна     204
Головний  спеціаліст Діденко Тетяна Миколаївна     204
Провідний спеціаліст  вакансія     204 

Відділ розвитку сільських територій

Начальник відділу Гайдей Віктор Вікторович 67-08-32 206 202
Головний спеціаліст Яланецька Юлія Федорівна 67-08-29 232 205
Головний спеціаліст Гончарук Людмила Андріївна     202
Головний спеціаліст    Гурба Дмитро Петрович   226 202

Управління організації виробництва продукції рослинництва та технічної політики

Начальник управління Темченко Василь Васильович 67-08-25 307 302

Відділ виробництва продукції рослинництва та лісових насаджень

Начальник відділу Федчишин Ігор Петрович 67-08-34 227 301
Головний спеціаліст Макарчук Олексадр Васильович     301
Головний спеціаліст Кравчук Сергій Вікторович     301 
Старший інспектор Павлюк Наталія Юріївна     301 

Відділ інженерно-технічного забезпечення та безпеки праці

Начальник відділу Черниш Павло Григорович 67-13-49  236 313 
Головний спеціаліст Яворський Володимир Васильович     313 
Головний спеціаліст Хрипливий Володимир Віталійович     313 
Водій легкового автомобіля Смарусь Ігор Анатолійович     313 
 Управління оцінки впливу на довкілля, охорони земель та природних ресурсів
Начальник управління Герус Дмитро Петрович   240 209 
   Відділ охорони земель та заповідної справи
 Начальник відділу Бобошко Юлія Миколаївна   235 206
 Головний спеціаліст Введенська Дарина Володимирівна   235 206 
 Головний спеціаліст Сломінська Людмила Сергіївна     206 
 Головний спеціаліст Ліщенко Маріанна Сергіївна     206 
 Головний спеціаліст    Дергун Надія Миколаївна     206 
   Відділ оцінки впливу на довкілля, природних ресурсів та поводження з відходами
 Начальник відділу Ткачук Інна Петрівна    233  210
 Головний спеціаліст Говорущенко Олег Дмитрович      210 
 Головний спеціаліст Лісовенко Олена Віталівна      210 
Головний спеціаліст Риб’єва Лариса Володимирівна      210 
Старший інспектор  Мерц Ігор Анатолійович      210 

Структура