Про організацію VІ тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія»

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України  від 14. 05.2019 року № 743 «Про організацію VІ тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації спільно із структурними підрозділами, що відповідають за організацію оздоровлення та відпочинку дітей на місцях, здійснено організаційні заходи щодо направлення на відпочинок дітей, що потребують першочергової підтримки держави  із районів та міст обласного значення, а саме:

з Іллінецького району – 3 дітей,  з Калинівського - 2 дітей, з Липовецькоого  - 3 дітей, з Оратівського – 1 дитина, з  Хмільницького – 3дитини, з м. Вінниця – 23 дітей,  з м. Хмільник  – 3 дітей  (усього – 40 осіб).

Головне завдання зміни - розвиток творчого потенціалу вихованців через залучення до світу мистецтва,

Протягом зміни діти вивчатимуть історію становлення українського кіно- та теле-мистецтва, української театральної школи, досліджуватимуть галузь хореографії, музики, образотворчого мистецтва, поглиблюватимуть знання   про звичаї, традиції та досягнення України у світі;  досліджуватимуть  сучасні он-лайн напрямки мистецтва,  ведення сторінок та блогів у  соціальних мережах.

В основі ігрової моделі зміни – навчання у Мистецькій Академії, яке передбачає 7 навчальних курсів:

«Від вертепу до корифеїв» (театральне мистецтво);

«Майстерність слова» (література);

«ART-селфі» (фотомистецтво);

«Music Fest.MG» (музичне мистецтво);

«Modern Театр» (театральне мистецтво);

«Моя ХореографіЯ» (хореографічне мистецтво);

«Мистецтво в мережі» (мистецтво блогерства (розглядаються основи ведення стилізованих відео-блогів, сторінок у соціальних мережах тощо).

Буде організовано низку тематичних заходів до Дня Конституції України.

У рамках зміни відбудеться фінал 14-го Всеукраїнського дитячого конгресу «Зіркові канікули у «Світі талантів».

 

Більше інформації на сайті закладу:

http://www.moloda-gvardiya.com.ua/uk/gol-verh