Про організацію І тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія»

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України  від 14. 02.2019 року № 115 «Про організацію І тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації спільно із структурними підрозділами, що відповідають за організацію оздоровлення та відпочинку дітей на місцях, здійснено організаційні заходи щодо направлення на відпочинок  дітей, які  потребують першочергової підтримки держави,  із районів та міст обласного значення, а саме:з Барського району – 7 дітей, Калинівського – 6, Мурованокуриловецького – 4, Хмільницького – 3, Піщанського – 5, Шаргородського - 6 дітей (усього – 31 особу).

Головне  завданням  зміни, що триватиме з 20 лютого по 11 березня 2020 року, - формування у дітей основи знань про права і свободи людини у суспільстві. Програма зміни спрямована на розвиток у вихованців правової культури, усвідомлення змісту та суті прав людини, їх моральної зумовленості, взаємозв’язку з етичними, політичними та культурними нормами суспільства. Протягом зміни в дитячому центрі працюватиме  кінолекторій «Декларація про права людини: історія і сучасність», відбудуться  зустрічі з працівниками правоохоронних та правозахисних органів, ток-шоу «Біла ворона», освітньо виховний захід «Правосвідомість і духовність – основи людяності», тиждень цікавих уроків у школі «Ми пізнаємо світ», фотокрос «У світі рівних можливостей». Діти візьмуть участь у дебатному турнірі, QR-квесті «Я і мої права».

Відзначатимуться визначні та святкові дати календаря 2020 року:  20 лютого - День Героїв Небесної Сотні; День соціальної справедливості; - 21 лютого - Міжнародний день рідної мови; - 1 березня - Всесвітній день дитячого телебачення і радіомовлення

В закладі організовано навчання  у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, яка працює за триместровою системою, за п’ятиденним робочим тижнем, в одну зміну: з 9.30 год. до 13.50 год. Тривалість уроків в 1-11-х класах – 35 хвилин, тривалість перерв: 10 хвилин.

 

Більше інформації на сайті закладу:

http://www.moloda-gvardiya.com.ua/uk/gol-verh