ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ молоді - один з приорітетних напрямків Обласної цільової соціальної програми «Молодь Вінниччини» на 2021-2025 роки.

Спільно з Вінницьким регіональним центром інформації «Креатив» в партнерстві з Вінницький обласний молодіжний центр "Квадрат", Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА реалізовує проєкт «Розвиток навичок працевлаштування через навчання молоді за принципом "рівний рівному" у Вірменії, Молдові та Україні - EMPLO(YOU!)TH».
В рамках проєкту директор Департаменту Світлана Ярмоленко поспілкувалась з учасниками та учасницями з Вінницької, Хмельницької та Рівненської областей про впровадження молодіжної політики в регіоні, щодо молодіжного працевлаштування та їхню особистісну позицію в ситуації, що є на сьогодні.
А також Анна Оцвера - головний спеціаліст відділу молодіжної політики та взаємодії з ГО презентувала кращі практики та ініціативи Департаменту щодо підтримки молоді за напрямком працевлаштування.
Учасники мали змогу висловитись щодо проблем, з якими вони особисто зіштовхувались шукаючи перше робоче місце та згенерували власні ідеї для проєктів по працевлаштуванню у Вінницькій області.
Після завершення проєкту кожен учасник повинен провести тренінги по працевлаштуванню в своїх громадах.