Відповідно до Плану заходів з підготовки та проведення інформаційної кампанії до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми у Вінницькій області у 2021 році

Відповідно до Плану заходів з підготовки та проведення інформаційної кампанії до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми у Вінницькій області у 2021 році, 30 липня 2021 року відбулося засідання робочої групи з питань протидії торгівлі людьми обласної Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.
Під час засідання обговорено хід проведення інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми, заходи з розповсюдження інформаційної продукції з питань протидії торгівлі людьми, обговорено питання можливостей надання допомоги постраждалим особам в тому числі дітям.
У засіданні взяли участь представники суб’єктів національного механізму взаємодії.
До відома.
З 2012 року у Вінницькій області 71 особі встановлено статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, зокрема, 28 жінкам та 43 чоловікам, в тому числі 3 дітям.
Серед видів експлуатації кількість випадків становить: 51 – трудова експлуатація, 8 – сексуальна експлуатація, 7 – примус до жебрацтва, 3 – продаж дитини, 1 – вилучення органів, 1– втягнення у злочинну діяльність.