В рамках інформаційної кампанії до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми забезпечено розміщення інформаційно-консультативних пунктів в територіальних громадах області.

В рамках інформаційної кампанії до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми забезпечено розміщення інформаційно-консультативних пунктів в територіальних громадах області.
Зокрема, один з таких пунктів працював біля залізничного вокзалу у м. Вінниця.
Метою заходу є підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми, привернення уваги до цієї проблеми, а також заохочення людей активно допомагати таким постраждалим.
Під час проведення інформаційної кампанії кожний пересічний мав змогу ознайомитися з правилами безпечної поведінки під час подорожі, проконсультуватися про можливості в отриманні допомоги особам, постраждалим від торгівлі людьми, отримати контакти телефонів довіри, за якими можна отримати інформаційно-консультативні послуги в цілодобовому режимі, а також дізнатися про форми та ознаки торгівлі людьми.
До проведення цього заходу у тісній взаємодії долучилися органи виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості. В акції взяли участь представники Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, управління міграційної поліції Головного управління Національної поліції України у Вінницькій області, управління праці та соціального захисту населення Вінницької районної адміністрації, Департаменту соціальної політики Вінницької міської ради, Вінницького міського центру соціальних служб, Вінницької обласної правозахисної організації «Джерело надії», волонтери.
Увага!
З питань протидії торгівлі людьми, у разі необхідності, Ви можете звернутися на «Лінію довіри» з питань запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та дискримінації за ознакою статі - 0 800 75 04 75.