20 квітня 2018 року відбулась нарада з питань організації пасажирських перевезень

  20 квітня 2018 року в приміщенні Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури обласної державної адміністрації відбулася робоча нарада за участю представників Департаменту ЖКГ, енергетики та інфраструктури, Департаменту соціальної та молодіжної політики, управління Укратрансбезпеки у Вінницькій області, управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції, громадської спілки «Вінницька обласна об’єднана асоціація перевізників»,  громадської спілки «Спілка пасажирських перевізників Вінниччини», та перевізників області, що здійснюють пасажирські перевезення.

  Порядком денним наради було обговорення питань виконання постанов Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 р. № 180  «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування»,  № 181 «Про внесення змін до Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», від 14.03.2018 р. №196 «Про встановлення державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування» та №197 «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з опати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах», безпеки перевезень та відшкодування коштів за перевезення пільгових категорій громадян, дотримання ліцензійних вимог у галузі пасажирських перевезень та інше.

  Одночасно обговорювалися питання:

  • стан виконання автомобільними перевізниками законодавства про автомобільний транспорт, заходів з безпеки руху, Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів та вантажів автомобільним транспортом;
  • аналіз аварійності на автомобільному транспорті області та про початок місячника профілактичних заходів «Перевізник»;

  Робоча нарада проходила режимі жвавого діалогу між учасниками. Як результат всі сторони засідання отримали корисну інформацію, яка буде направлена на поліпшення діяльності з перевезення пасажирів, взаємодії перевізників з владними структурами, що дасть можливість зняти конфліктні ситуації, які мають місце на теперішній час, зокрема з пільгових перевезень.

Директор департаменту

ВОЛКОВ Сергій Адієвич

 Адреса: 21100, м. Вінниця, вул. В. Порика, 29,
тел. (0432) 43-74-08, факс (0423) 43-94-35
електронна пошта - dep_jkg@vin.gov.ua