26-27 травня 2018 року проходитиме Національний вебінар з безпеки дорожнього руху

  Департамент житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури обласної державної адміністрації повідомляє, що в рамках Тижня Безпеки дорожнього руху, який відбудеться 21-27 травня 2018 року в Україні, Національна програма з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді «Traffic Challenge» проведе  26-27 травня Національний вебінар з безпеки дорожнього руху за програмою «Відповідальні батьки».

  Ця програма уособлює в собі найкращий світовий досвід в галузі протидії та попередження смертності та травматизму на дорозі, базується на визнаних в світі алгоритмах, методиках, статистичних даних та інших матеріалах.

  Навчальна програма «Відповідальні батьки» була розроблена у 2016 році національною програмою «Traffic Challenge» та впроваджується за участю експертів в галузі безпеки дорожнього руху, медицини невідкладних станів, дитячої медицини, психології та експертів  з навчання з європейською сертифікацією.

  На вебінарі слухачів навчатимуть,  як привчити дітей до правил дорожнього руху, які місця в транспорті найнебезпечніші і чому, як захистити себе та свою дитину та де приховані небезпеки на дорозі. А також, навіщо математика та фізика знадобляться в реальному дорожньому трафіку, що робити та чого не робити на місці ДТП, як надавати першу невідкладну допомогу при ДТП, що повинні знати вагітні за кермом, як обрати дитяче авто крісло тощо. Програма складається з 3-х частин та триває 2,5 години.

 Посилання на online-трансляцію вебінару працюватиме 26-27 травня 2018 рокуhttp://trafficchallenge.com.ua/frosh/online-трансляції-live-stream/

 

Директор департаменту

ВОЛКОВ Сергій Адієвич

 Адреса: 21100, м. Вінниця, вул. В. Порика, 29,
тел. (0432) 43-74-08, факс (0423) 43-94-35
електронна пошта - dep_jkg@vin.gov.ua