Держенергоефективності оприлюднило середньозважені тарифи на теплову енергію з газу для розрахунку виробниками тарифів на теплову енергію з альтернативних джерел

  На виконання вимог статті 20 Закону України «Про теплопостачання» Держенергоефективності оприлюднює розраховані середньозважені тарифи на теплову енергію, вироблену з використанням газу, для потреб населення та бюджетних установ, а також тарифи на транспортування та постачання теплової енергії.

  Відповідно до цих розрахунків органи місцевого самоврядування можуть встановлювати підприємствам тарифи на теплову енергію з альтернативних джерел на рівні 90% від оприлюднених середньозважених тарифів.

 Нагадуємо, що Законом України від 21.03.2017 № 1959-VIII щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел  запроваджено спрощену та прозору процедуру встановлення тарифів на тепло «не з газу».

  Маючи гарантований на законодавчому рівні тариф, інвестор, який планує встановити твердопаливну котельню чи біоТЕЦ, може заздалегідь прорахувати прибутковість проекту і залучити необхідні кредитні та інвестиційні кошти на його реалізацію.

 Середньозважені тарифи від 25.06.2018 можна завантажити за посиланням: http://saee.gov.ua/sites/default/files/Taryfy_25_06_2018.pdf.

 Агентство висловлює подяку органам місцевого самоврядування та НКРЕКП  за надану інформацію для розрахунку середньозважених тарифів та сподівається на подальшу співпрацю.