До уваги жителів багатоквартирних будинків Програма фінансування енергомодернізації житла в багатоквартирних будинках з ОСББ

 Починає свою роботу Програма Європейського Банку Регіонального Розвитку IQ energy в напрямку фінансування енергомодернізації житла в багатоквартирних будинках ОСББ.

   При підтримці ЄБРР один з партнерів програми IQ energy, ОТП Банк, розробив кредитний продукт для ОСББ, який спрямований на фінансування широкого спектру енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках, які включають теплоізоляцію огороджувальних конструкцій, модернізацію систем опалення, встановлення енергоефективних вікон та багатьох інших заходів.

      Розмір компенсації для ОСББ по програмі IQ energy складає 40% від суми кредиту/інвестицій. Компенсація поширюється не тільки на обладнання та матеріали, але й на роботи з монтажу та проектування, за умови фінансування інвестицій в рамках кредитних продуктів, що були отримані в банку-партнері програми IQ energy.

    Інформація про умови Програми розміщено на веб-сайті iqenergy.org.ua/osbb.Консультації та роз’яснення для потенційних учасників Програми стосовно співпраці за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та за телефонами 044 290 9190; 050 465 22 14.

Директор департаменту

ВОЛКОВ Сергій Адієвич

 Адреса: 21100, м. Вінниця, вул. В. Порика, 29,
тел. (0432) 43-74-08, факс (0423) 43-94-35
електронна пошта - dep_jkg@vin.gov.ua