Відбулося чергове засідання обласної конкурсної комісії з питань розподілу та використання коштів обласного бюджету, в тому числі, які надаються на поворотній основі, що передбачаються на виконання заходів, зазначених в Обласній програмі “Питна вода”

08 листопада 2018 року проведено чергове засідання обласної конкурсної комісії з питань розподілу та використання коштів обласного бюджету, в тому числі, які надаються на поворотній основі, що передбачаються на виконання заходів, зазначених в Обласній програмі “Питна вода”

 

На попередніх засіданнях комісією розподіллено 6800 тис. грн. на 9 проектів (в тому числі: 2 проекти –  с. Нова Прилука Липовецького, 2 проекти – с. Обухів Мурованокуриловецького,  1 - с. Буша, 1 - с. Дзигівка, 1 - с. Довжок, Ямпільського, 1 -  с. Кудлаї  Немирівського, 1 - с. Торків Тульчинського районів).

Фактично виконано робіт на 6605,7 тис. грн. (97% від розподіленого). Кошти профінансовано в повному обсязі.

Додатково до Департаменту надійшло 3 проектних пропозиції від 3-х районів області Барський район с. Сеферівка Журавлівської сільської ради, Немирівський район смт Ситківці та с. Ободівка Тростянецького району.

Членами комісії опрацьовано документацію та затверджено до кредитування в 2018 році наступні проекти.

Назва проекту

Пропозиції щодо кредитування на 2018 рік

Нове будівництво водогону в с. Сеферівка, Барського району, Вінницької області

150,0

тис. грн.

Будівництво розподільчих мереж господарчо-питного водогону по вулицях: Центральна, Матросова, Монастирська, Переяславська, Садова, І. Франка, Шевченка, провулках: Шевченка, Переяславський в смт. Ситківці, Немирівського району, Вінницької області

499,0

тис. грн.

Капітальний ремонт зовнішнього водопроводу по вул. Соборна в с. Ободівка, Тростянецького району, Вінницької області

300,0

тис. грн.