Шановні працівники житлово-комунального господарства та наші ветерани!

Шановні працівники житлово-комунального господарства та наші ветерани!
Від імені Колегії та апарату Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації

Шановні працівники житлово-комунального господарства
та наші ветерани!
Від імені Колегії та апарату Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації прийміть сердечні вітання з нагоди нашого професійного свята –
Дня працівників житлово-комунального господарства!
Сфера житлово-комунального господарства є однією з найважливіших та соціально значущих для розвитку і процвітання держави.
Ваша відповідальна, багатогранна, нелегка та повсякденна робота завжди стоїть на засадах соціального та матеріального благополуччя людей, поліпшення їх добробуту, зміцнення трудових звершень на шляху масштабних і якісних змін у сфері житлово-комунального господарства. Нехай ваша самовіддана праця та високий професіоналізм завжди увінчуються успіхом і приносять задоволення.
Зичимо вам та вашим родинам мирного неба, міцного здоров’я, щастя, радості та усіляких земних гараздів. Нехай здійсняться всі ваші добрі задуми і наміри, нехай буде життєва дорога щедрою на здобутки та щиру вдячність подолян.

З повагою

Директор Департаменту Сергій ВОЛКОВ

Директор департаменту

ВОЛКОВ Сергій Адієвич

 Адреса: 21100, м. Вінниця, вул. В. Порика, 29,
тел. (0432) 43-74-08, факс (0423) 43-94-35
електронна пошта - dep_jkg@vin.gov.ua