Відбувся семінар з актуальних питань розвитку інфраструктури для представників ОТГ області

        У приміщені вінницького Центру розвитку місцевого самоврядування, що створений за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та Мінрегіон відбувся Семінар  на тему  «Актуальні питання розвитку інфраструктури громад області». Захід організовано у співпраці  з Вінницькою ОДА та програмою ПРООН та IFC "Енергоефективність в Україні".

        Захід розпочав заступник голови облдержадміністрації – Василь Броварник, а також привітав Олег Левченко.

      Анастасія Ланіна - координатор ПРООН в Україні та  Іван Магдич- начальник відділу енергетичного менеджменту Департаменту ЖКГ, енергетики та інфраструктурі Вінницької ОДА розповіли  про мехенізми функціонування ОСББ, обласні програми енергозбереження та впровадження стало енергетичних рішень. Олексій Плиненко - регіональний консультант Міжнародної Фінансової корпорації в Вінницькій області виступив  з презентацією програм енергоефективності для ОСББ та розповів про умови співпраці з Фондом енергоефективності.

     Під час заходу були також обговоренні питання благоустрою, роботи ситуаційного центру та  доступності об'єктів інфрастурктури для маломобільних груп населення.