Представники Департаменту долучились до проведення виїзних семінарів з питань роботи Фонду енергоефективності

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Питання  реалізації  енергоефективних проектів у житловій сфері шляхом залучення  грантових коштів з державного Фонду  енергоефективності обговорювались у м. Бар (19.03.2019) та м. Немирів (25.03.2019). Вказані інформаційні сесії проводяться для представників ОСББ та ініціативних груп в рамках реалізації спільного проекту «Об'єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES), що фінансується ЄС та впроваджується ПРООН в Україні,  в районах та містах Вінницької області.

  Детально про  проект  HОUSES присутнім розповіла  Анастасія Ланіна, регіональний координатор ПРООН з досягнення  ЦСР у Вінницькій області.

  Вказаний проект створений для підтримки ОСББ та  ініціативних груп, які планують створити об’єднання  співвласників багатоквартирних на шляху підготовки документації для участі  у грантовому фінансуванні Фонду енергоефективності. Для участі у проекті ОСББ, ініціативним групам або зацікавленим органам місцевого самоврядування необхідно пройти  он-лайн реєстрацію, що доступна за посиланням: http://houses.in.ua/registration/

 Особливості співпраці з Фондом енергоефективності  висвітлив Олексій Плиненко, регіональний консультант IFC - International Finance Corporation  у Вінницькій області.

  Про  результати роботи обласної  програми енергозбереження для населення та ОСББ у 2018 році та перспективи співпраці органів місцевого самоврядування з Фондом розповів Іван Магдич, начальник відділу  енергоменеджменту Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА.

 

Презентація проекту HOUSES

Презентація IFC про Фонд енергоефективності 

Презентація обласної програми енергозбреження для населення та ОСББ