12 травня 2017 року в приміщенні Департаменту обговорювали питання безпеки перевезень та відшкодування коштів за перевезення пільгових категорій громадян, дотримання ліцензійних вимог у галузі пасажирських перевезень.

12 травня 2017 року в приміщенні Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури обласної державної адміністрації відбулося засідання за участю представників Департаменту, управління Укратрансбезпеки у Вінниницькій області, управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, Вінницької обласної асоціації автомобільних перевізників та перевізників, що здійснюють пасажирські перевезення.

Порядком денним якого були обговорення питань безпеки перевезень та відшкодування коштів за перевезення пільгових категорій громадян, дотримання ліцензійних вимог у галузі пасажирських перевезень та інше.

Одночасно обговорювалися питання:

  • про розпорядження голови обласної державної адміністрації від 04 жовтня 2016 року №720 «Про організацію перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування» в частині впровадження GPS-систем на автомобільному транспорті;
  • стан виконання автомобільними перевізниками законодавства про автомобільний транспорт, заходів з безпеки руху, Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів та вантажів автомобільним транспортом;
  • аналіз аварійності на автомобільному транспорті області;
  • про затвердження Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю та Порядку здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю;

Особливої уваги набуло питання здійснення пасажирських перевезень перевізниками поза межами правового поля, так званими «нелегальними перевізниками».

Прийнято ряд звернень від автомобільних перевізників щодо опрацювання спільних дій про притягнення до адміністративної відповідальності таких перевізників.

Варто зазначити, що засідання відбулося в режимі жвавого діалогу між учасниками. Як результат всі сторони засідання отримали корисну інформацію, яка буде направлена на поліпшення діяльності з перевезення пасажирів, взаємодії перевізників з владними структурами, що дасть можливість зняти конфліктні ситуації, які мають місце на теперішній час.

Директор департаменту

ВОЛКОВ Сергій Адієвич

 Адреса: 21100, м. Вінниця, вул. В. Порика, 29,
тел. (0432) 43-74-08, факс (0423) 43-94-35
електронна пошта - dep_jkg@vin.gov.ua