16 травня 2017 року відбулася нарада "Про підсумки виконання Плану спільних загальнодержавних заходів здійснення державного контролю за автомобільними перевізниками, що надають послуги з перевезення пасажирів на таксі "

16 травня 2017 року під головуванням директора Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Волкова Сергія Адієвича відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрацій та міст обласного значення, до сфери повноважень яких відноситься забезпечення державної політики у галузі транспорту.

На порядку денному були наступні питання

  1. Про підсумки виконання Плану спільних загальнодержавних заходів здійснення державного контролю за автомобільними перевізниками, що надають послуги з перевезення пасажирів на таксі з порушенням вимог законодавства про автомобільний транспорт на період з 16.01.2017 р. по 16.04.2017р.
  2. Про виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 04.10.2017р. №719 в частині організації проведення конкурсів райдержадміністраціями на приміських маршрутах загального користування, що не виходять за межі району.
  3. Про інше (закриття автостанцій, робота автостанцій, покращення якості обслуговування пасажирів, як на автостанціях, так і автомобільними перевізниками, дотримання розкладів руху, компенсація за пільговий проїзд окремих категорій громадян, вантажні перевезення, вагово-габаритний контроль, підвищення безпеки дорожнього руху).

В даній нараді також взяли участь начальник управління  Укртрансбезпеки у Вінницькій області Соколовський О.Д., представник Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області Волкодав П.М., представник Управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції у Вінницькій області Джулепа А.А., представник Державного підприємства «Український державний центр радіочастот» Гота Г.М., представник ПАТ«ВОПАС-10599» Голеня О.І. та керівник Вінницької обласної асоціації автомобільних перевізників Ратовський А.С.

Окрім питань, порядку денного до присутніх у презентаційному форматі була доведена інформація про плани передачі доріг місцевого значення в управління облдержадміністрації.

По-першому питанню порядку денному було зазначено, що в області проведена значна робота по приведенню у правове поле діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, що надають послуги таксі. Як результат фактична кількість даних суб’єктів з січня по квітень поточного року зменшилася з 1197 до 1006, а кількість ліцензіатів з 2082 до 1211. Також цьому посприяла діяльність спільних мобільних груп, якими було  за період відпрацювання «Плану» задокументовано 179 випадків порушень вимог Правил дорожнього руху, а інспекторами Укртрансбезпеки складено 98 адмінпротоколів за ст.164 КоАП України.

По-другому питанню порядку денному до присутніх було доведена інформація щодо виконання розпорядження голови облдержадміністрації №719 від 04.10.2016 року на території області. Приділено увагу питанню приведення внутрішньорайонних автобусних мереж до наявних пасажиропотоків, узгодження їх з між

Директор департаменту

ВОЛКОВ Сергій Адієвич

 Адреса: 21100, м. Вінниця, вул. В. Порика, 29,
тел. (0432) 43-74-08, факс (0423) 43-94-35
електронна пошта - dep_jkg@vin.gov.ua