Науково-практична конференція на тему: «Проектування, будівництво та ремонт водопровідних та каналізаційних мереж»

Проведено науково-практичну конференцію на тему: «Проектування, будівництво та ремонт водопровідних та каналізаційних мереж із застосуванням полімерних труб відповідно діючим в Україні нормативним документам. Запірна арматура»

 

08 червня 2017 року Департаментом житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації спільно з ТОВ «Торгівельний дім «ЄВРОТРУБПЛАПСТ», на базі комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» (м. Вінниця, вул. Київська, 173) проведено конференцію на тему: «Проектування, будівництво та ремонт водопровідних та каналізаційних мереж із застосуванням полімерних труб відповідно діючим в Україні нормативним документам. Запірна арматура».

Метою конференції є набуття підприємствами водопровідно-каналізаційного господарства області практичного досвіду модернізації виробничих процесів та підвищення ефективності виробництва і якості послуг на конференцію запрошені виробники обладнання, робіт, послуг в сфері водопостачання та водовідведення.

В конференції прийняли участь представники проектно-конструкторських організацій, будівельних компаній Вінницької області та підприємств водопровідно каналізаційного господарства.

Учасниками конференції розглянуті питання що стосуються застосування сучасних матеріалів в мережах водопостачання та водовідведення, запірно-регулюючої арматури.

Опрацьовані основні вимоги нормативної та технічної документації при проектуванні та експлуатації мереж, а також приклади заповнення технічних вимог на полімерні труби підприємствами водопровідно-каналізаційного господарства.

 

Програма семінару

Директор департаменту

ВОЛКОВ Сергій Адієвич

 Адреса: 21100, м. Вінниця, вул. В. Порика, 29,
тел. (0432) 43-74-08, факс (0423) 43-94-35
електронна пошта - dep_jkg@vin.gov.ua