Департамент привітав зі 100-річчям Вінницьку обласну організацію профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування

 

Департамент висловлює щиру подяку обласній організації профспілки в особі її голови – Алли Юріївни Рафаїл за багаторічну та плідну співпрацю, за наполегливе відстоювання інтересів трудових колективів, за відповідальне ставлення до справи та оперативність у виконанні такої важкої, а подекуди невдячної справи – поліпшення комфорту проживання мешканців області.

Щорічно Департаментом та профспілковою організацією проводиться багато спільних заходів. Ми організовуємо зустрічі та переговори з соціальними партнерами, відмічаємо професійне свято та спортивні турніри, голова обкому профспілки є постійним членом Колегії Департаменту.

Сподіваємось, що подальша співпраця призведе до досягнення європейського рівня комфорту життя. Бажаємо, щоб завжди  вистачало професійної майстерності, досвіду та витримки для виконання поставлених завдань.

Адже профспілка несе особливу суспільну місію. Відповідальність, фаховість, ініціатива й енергійність допомагають успішно долати труднощі та надихають на підкорення нових рівнів добротворення.

Бажаємо щастя, добробуту, віри у власні сили, подяки та поваги від людей.