19 липня 2017 року відбулась Колегія Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації !!

19 липня 2017 року відбулась Колегія Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації на тему: «Про хід підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного та об’єктів соціальної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років»

В роботі колегії прийняли участь:

 • Члени колегії Департаменту;
 • Заступник голови облдержадміністрації Броварник В.М.
 • Департаменти облдержадміністрації: освіти і науки, охорони здоров’я та курортів, соціальної та молодіжно політики;
 • Управління Держпраці у Вінницькій області;
 • Інспекція з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії у Вінницькій області;
 • Представники райдержадміністрацій та міст обласного значення;
 • Служба автомобільних доріг у Вінницькій області;
 • керівники підприємств житлово-комунального господарства області.

На колегії Департаменту розглянуті наступні питання:

 1. Про хід підготовки житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери області до роботи в осінньо-зимовому періоді 2017-2018 років;
 2. Про Порядок введення в експлуатацію та проведення технічного опосвідчення котлів потужності більше 100кВт;
 3. Про роботу оперативних штабів для контролю за ходом підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери області до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років;
 4. Про виведення котелень з підвальних приміщень загальноосвітніх закладів області;
 5. Про заміщення традиційного палива на альтернативні та поновлювальні джерела енергії та заготівля паливної сировини на новий опалювальний період;
 6. Про підготовку дорожньо-мостового господарства області до роботи в осінньо-зимовому періоді 2017-2018 років та інші питання.

В ході обговорення заслухані Вінницький, Гайсинський, Жмеринський, Козятинський район та міста Козятин, Хмільник.

Про хід підготовки житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери області до роботи в осінньо-зимовому періоді 2017-2018 років присутніх проінформував Володимир Костенко – заступник директора Департаменту. Зокрема зазначив про наступне.

Враховуючи успішний досвід минулих років, підготовку до нового опалювального сезону в області розпочато одразу по завершенню минулого, тобто в квітні поточного року.

Ситуація із підготовкою до зими загалом задовільна. Кабінетом Міністрів України, Мінрегіоном України та обласною державною адміністрацією видано низку розпорядчих документів, в яких визначено пріоритетні завдання та терміни виконання робіт.

Так, розпорядженням голови облдержадміністрації №276 затверджено План заходів з підготовки підприємств галузі та об’єктів соціальної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років із закріпленням відповідальних виконавців.

Також затверджено склад обласного оперативного штабу, який контролює хід підготовки, початку та проходження опалювального сезону. Визначені конкретні  технічні види робіт та кінцеві строки виконання.

Мінрегіоном України доведено план-графік виконання робіт. В червні поточного року Кабінетом Міністрів України видано розпорядження №410-р та затверджено План заходів з підготовки паливно-енергетичного комплексу України до осінньо-зимового періоду.

Перелічені нормативні документи доведені до безумовного виконання профільних департаментів, райдержадміністрацій, міських рад та галузевих підприємств, установ, організацій. Тобто, центральні та місцеві органи влади мають спрямувати всі зусилля на своєчасне і якісне їх виконання.

Департаментом двічі на місяць проводиться відповідний моніторинг. За звітними даними станом на 15 липня об’єкти житлово-комунального господарства та соціальні заклади в середньому підготовлені на 53,6%, роботи виконуються згідно із затвердженими графіками та відповідають темпам підготовки доведеним Мінрегіоном України, в тому числі в середньому по основним підгалузям:

Теплове господарство – 56,0%;

Житлове господарство – 50,2%;

Водопровідно-каналізаційне господарство – 50,3%;

Соціальні заклади –57,8%;

В загальному на підготовчі роботи заплановано витрати близько 65 млн. грн. з яких на даний час використано близько 50%.

 

 

Директор департаменту

ВОЛКОВ Сергій Адієвич

 Адреса: 21100, м. Вінниця, вул. В. Порика, 29,
тел. (0432) 43-74-08, факс (0423) 43-94-35
електронна пошта - dep_jkg@vin.gov.ua