АНОНС! 10 жовтня 2017 року відбудеться науково-практичний семінар з впровадження технологій енергоефективності та енергозбереження

 

 

 

 

    Департамент  житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації спільно з Вінницькою обласною асоціацією органів місцевого самоврядування проводить обласний науково-практичний семінар з впровадження технологій енергоефективності та енергозбереження в територіальних громадах Вінницької  області.

     Даний захід відбудеться 10 жовтня 2017 року о 11-00 год. за адресою: м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 («Книжка»), І-ий поверх, актова зала.  Профіль аудиторії: керівництво облдержадміністрації та обласної Ради, голови та профільні заступники районних державних адміністрацій і районних рад, сільські, селищні, міські голови, а також представники комунальних підприємств області, загалом близько 300 чоловік.

   В рамках семінару заплановано організувати міні-виставку зразків енергоефективних технологій, обладнання та матеріалів, що доступні на ринку Вінниччини.

Запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь у зазначеному заході.

 

 

Директор департаменту

ВОЛКОВ Сергій Адієвич

 Адреса: 21100, м. Вінниця, вул. В. Порика, 29,
тел. (0432) 43-74-08, факс (0423) 43-94-35
електронна пошта - dep_jkg@vin.gov.ua