Відбувся семінар з енергоменеджменту для представників місцевих адміністрації та громад Вінниччини

 

     29 вересня 2017 року в приміщенні обласної державної адміністрації відбувся семінар на тему: «Енергоменеджмент  у бюджетній сфері: реалії енергоефективності без капіталовкладень» участь в якому взяли представники обласної Ради, районних державних адміністрацій, міськвиконкомів, бюджетних та комунальних установ області, а також профільні спеціалісти облдержадміністрації, загалом понад 80 осіб.

   Ініціатором даного заходу виступило Держенергоефективності України за підтримки Фонду Фрідріха Еберта та проекту GIZ в Україні.

   В ході семінару, начальник управління енергетичного менеджменту Держенергоефективності Павло Ладецький розповів присутнім про План заходів із впровадження систем енергоменеджменту в бюджетних установах, який був схвалений на засіданні Уряду.

 Дмитро Сакалюк, експерт з енергозбереження,  поділився власним досвідом  впровадження системи енергоменеджменту в містах та громадах.

   Про можливості GIZ задля запровадження системи енергоменеджменту та енергомоніторингу в громадах України розповіла Ірина Гудзь. На сам кінець,  Ірина Чайкун, начальник відділу енергетики Вінницької міської ради ознайомила присутніх з результатами впровадження системи енергомоніторингу                         у м. Вінниця, яка, протягом 2011-2017 років, дала змогу скоротити споживання паливно-енергетичних ресурсів бюджетними закладами міста, та зекономити понад 18 млн грн. коштів міського бюджету.

  Окрім того,  під час заходу представлені Методичні рекомендації для органів місцевого самоврядування  щодо створення  системи енергоменеджменту.

 

Методичні рекомендації з розробки системи енергоменеджментуДиректор департаменту

ВОЛКОВ Сергій Адієвич

 Адреса: 21100, м. Вінниця, вул. В. Порика, 29,
тел. (0432) 43-74-08, факс (0423) 43-94-35
електронна пошта - dep_jkg@vin.gov.ua