Представники Департаменту долучились до проведення загальнообласного семінару з енергозбереження

  10 жовтня 2017 року в актовій залі адмінбудівлі за адресою: м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 107 («Книжка») відбувся науково-практичний семінар на тему: «Стан та шляхи впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій в територіальних громадах Вінницької області»

   На семінарі були присутні заступник голови обласної адміністрації Василь Броварник, заступник голови обласної Ради, керівник Секретаріату Асоціації місцевого самоврядування у Вінницькій області Віктор Вікалюк, Директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Сергій Волков, голови та профільні заступники районних державних адміністрацій і районних рад, сільські, селищні, міські голови, а також представники комунальних підприємств області, загалом близько 300 чоловік.

  В ході засідання обговорили низку актуальних питань, зокрема, представлені інноваційні розробки Вінницького національного технічного університету у напрямі енергозберігаючих технологій та перспективи їхнього розвитку.

 Про законодавчі зміни у сфері енергозбереження та енергоефективності повідомив заступник Директора департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Володимир Костенко.

   Представник Вінницького обласного ресурсного центру розвитку громад Проекту  ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований громаду» Анастасія Ланіна розповіла про інноваційні заходи енергозбереження на об’єктах соціальної інфраструктури області.

   Щодо можливостей фінансування енергоефективних проектів в рамках Державного фонду регіонального розвитку доповів начальник відділу енергетики та енергозбереження Департаменту  Іван Магдич .

   В рамках засідання також йшлося про потенціал ресурсозбереження у Вінницькій області, фінансові інструменти залучення фінансування на заходи з енергозбереження основні кроки енергомодернізації будівлі; поради енергоаудитора, енергетичну безпеку та сталість ОТГ та про комерційну пропозицію щодо фінансування комунальних підприємств.    

 Під час семінару присутні мали можливість ознайомитися із презентацією від компанії «ТрейдІнвест» - «Світодіодне освітлення, світильники, лампи LED – рішення». Цікавою також була презентація автосалону «ЕлектроДрайв» на тему: «Презентація щодо електромобілів та встановлення електрозаправок в районних центрах».

    Окрім того, в  рамках заходу  була організована міні-виставка зразків енергоефективних технологій, обладнання та матеріалів, що доступні на ринку Вінниччини.

Директор департаменту

ВОЛКОВ Сергій Адієвич

 Адреса: 21100, м. Вінниця, вул. В. Порика, 29,
тел. (0432) 43-74-08, факс (0423) 43-94-35
електронна пошта - dep_jkg@vin.gov.ua