Механізм впровадження енергетичного менеджменту обговорено з представниками об’єднаних територіальних громад Вінниччини

   

Департамент житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації  спільно з Вінницьким відокремленим підрозділом Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування»  провели семінар на тему: «Впровадження енергетичного менеджменту в ОТГ», який відбувся 17 листопада 2017 року в приміщенні  Вінницького ВП ЦРМС (м. Вінниця, вул. Театральна, 20)

     В рамках семінару були обговорені питання створення  системи енергоменеджменту в об’єднаних громадах, основні аспекти виконання енергетичних аудитів комунальних об’єктів, а також розглянуті можливі джерела фінансування заходів з енергозбереження.

    В ході спілкування із представниками громад  з’ясовано найбільш актуальні питання у сфері   енергоефективності для ОТГ, а саме: механізм створення спільного комунального підприємства у сфері енергозбереження на кілька суміжних ОТГ, приклади використання відновлювальних джерел енергії у громадських будівлях, особливості відбору та оцінювання проектів ДФРР та інші.

   Окрім того, обговорені основні аспекти  щодо розробки «Плану дій сталого енергетичного розвитку» (SEAP) та приєднання громад  до ініціативи «Угода Мерів».

 

Директор департаменту

ВОЛКОВ Сергій Адієвич

 Адреса: 21100, м. Вінниця, вул. В. Порика, 29,
тел. (0432) 43-74-08, факс (0423) 43-94-35
електронна пошта - dep_jkg@vin.gov.ua