Механізм впровадження енергетичного менеджменту обговорено з представниками об’єднаних територіальних громад Вінниччини

   

Департамент житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації  спільно з Вінницьким відокремленим підрозділом Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування»  провели семінар на тему: «Впровадження енергетичного менеджменту в ОТГ», який відбувся 17 листопада 2017 року в приміщенні  Вінницького ВП ЦРМС (м. Вінниця, вул. Театральна, 20)

     В рамках семінару були обговорені питання створення  системи енергоменеджменту в об’єднаних громадах, основні аспекти виконання енергетичних аудитів комунальних об’єктів, а також розглянуті можливі джерела фінансування заходів з енергозбереження.

    В ході спілкування із представниками громад  з’ясовано найбільш актуальні питання у сфері   енергоефективності для ОТГ, а саме: механізм створення спільного комунального підприємства у сфері енергозбереження на кілька суміжних ОТГ, приклади використання відновлювальних джерел енергії у громадських будівлях, особливості відбору та оцінювання проектів ДФРР та інші.

   Окрім того, обговорені основні аспекти  щодо розробки «Плану дій сталого енергетичного розвитку» (SEAP) та приєднання громад  до ініціативи «Угода Мерів».