Представники Департаменту взяли участь у конференції «Підвищення ресурсоефективності у Вінницькому регіоні: досвід ЮНІДО»

   12 грудня представники Департаменту взяли участь у конференції «Підвищення ресурсоефективності у Вінницькому регіоні: досвід ЮНІДО», яка проходила в м. Хмільнику Вінницької області. Організаторами конференції виступили Центр ресурсоефективного та чистого виробництва в партнерстві з Вінницькою облдержадміністрацією і Хмільницькою міською радою.
   Під час конференції  головний спеціаліст  відділу енергетики та енергозбереження Департаменту - Юлія Франчук розповіла учасникам  про стан реалізації заходів з енергозбереження та енергоефективності у Вінницькій області, зокрема щодо:

- Заміщення традиційних видів палива  альтернативними, шляхом  переобладнання на тверде паливо теплогенеруючих потужностей області;

- Термомодернізації будівель бюджетних та комунальних установ соціальної сфери та виконання інших  енергоефективних  заходів;

- Стимулювання населення до впровадження  енергоефективних заходів у житловій сфері, шляхом  залучення кредитних коштів на пільгових умовах;

- Сучасного стану  відновлювальної  енергетики області, сприяння інвестиціям в галузь  сонячної  та гідроелектроенергетики.
    Окрім того, присутніх ознайомили із кращими практиками впровадження заходів з енергозбереження і ресурсоефективності на підприємствах Вінницької області: заводах «Маяк», «Хмільниксільмаш», «Дашівський РЕМЗ», КП «Хмільникводоканал».