12 грудня відбувся практикум із застосування законодавства на тему: «Ефективне функціонування ЖКГ. Організація надання якісних житлово-комунальних послуг»

  12 грудня у приміщенні Вінницької міської ради пройшов практикум із застосування законодавства на тему: «Ефективне функціонування ЖКГ. Організація надання якісних житлово-комунальних послуг». Захід проведено Вінницьким  регіональним відділенням Асоціації міст України в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

  Серед учасників – заступники міських та селищних голів, фахівці управлінь та відділів житлово-комунального господарства, директори комунальних підприємств громад.

  Під час навчання фахівці рад та ОТГ дізнавалися про новини у нормативно-правовій базі, що регулює надання житлово-комунальних послуг населенню. З цих питань виступав модератор заходу, Магдич Іван Юрійович - начальник відділу енергетики та енергозбереження Департаменту житлово-комунального господарства енергетики та інфраструктури Вінницької ОДА. Також він розповідав про механізм впровадження енергоменеджменту у муніципалітетах, енергетичну сертифікацію/паспортизацію будівель, організацію системи щоденного енергомоніторингу споживання  енергоресурсів. Іван Юрійович ознайомив учасників з Угодою мерів та загальною концепцією розробки Плану дій сталого  енергетичного розвитку (ПДСЕР).

   Про ліцензування  окремих видів господарської діяльності  у сфері  централізованого тепло- водопостачання та водовідведення розповіла Зонова Марія Володимирівна – начальник відділу комунального господарства Департаменту житлово-комунального господарства енергетики та інфраструктури Вінницької ОДА.

   Про сферу поводження з твердими побутовими відходами, проблеми та методи їх вирішення учасникам практикуму розповіла Бурковська Тетяна Володимирівна – начальник  відділу  житлової політики та благоустрою Департаменту житлово-комунального господарства енергетики та інфраструктури Вінницької ОДА.

  Після основної частини присутні могли поспілкуватися та обговорити всі питання, які сьогодні хвилюють працівників житлово-комунального сектору та органів місцевого самоврядування області.

  Учасниками заходу були надані пропозиції до Асоціації міст України про лобіювання проектів законодавчих актів, що поліпшують надання послуг населенню у сфері ЖКГ.