ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Законом України «Про доступ до публічної інформації» впроваджено європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади.

Також, було прийнято Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" та Закону України "Про доступ до публічної інформації"; Президентом України підписано Указ «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», які покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

 


ОФОРМЛЕННЯ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ

Запит на публічну інформацію, розпорядником якої є Департамент житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, може бути індивідуальним чи колективним.
Запит подається в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.
Запити на публічну інформацію подаються:
- особисто (з наданням консультації) - відділ юридичного забезпечення (В. Порика, 29, м. Вінниця, каб. 212);
- поштою на адресу: вул. В. Порика, 29, м. Вінниця, 21100, Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації (на конверті вказувати "Публічна інформація");
- факсом - (0432) 43-74-08;
- телефоном - (0432) 43-81-75;

- електронною поштою - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Приклад форми запиту на інформацію:

Форма запиту

Якщо запитувана інформація передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, то відповідно до пунктів 2, 3 статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк.
Наказом директора Департаменту житлово – комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації від 23 квітня 2014 року № 58 затверджений Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію Департаментом житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, зареєстрований в Головному управлінні юстиції у Вінницькій області 05 травня 2014 року за № 24/1174, опублікованим у газеті обласної ради «Вінниччина» 28 травня 2014 року №41 (стор.6).

Кошти перераховувати:

Одержувач: Департамент житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Вінницької облдержадміністрації

ЄДРПОУ 38986709

Р/р № 35213058087321

Банк: Держказначейська служба України м. Київ

МФО 820172

Призначення платежу: КЕКВ 2210 відшкодування витрат на копіювання (друк) за запитом (витратні матеріали).

 

 

1.  Інформація про місцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної пошти Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури.

2.  Інформація про прізвища, імена та по батькові, службові номери засобів зв'язку, адреси електронної пошти начальника, першого заступника начальника, заступників начальника Департаменту

3.  Довідник телефонів працівників та структура Департаменту

4.  Інформація про основні завдання та нормативно-правові засади діяльності Департаменту 

5. Вакансії, конкурси на заміщення вакантних посад 

6.  Графік прийому громадян керівництвом Департаменту 

7.  Правила внутрішнього трудового розпорядку  для  працівників Департаменту 

8.  Склад колегії Департаменту 

9.  Порядок доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Департамент

10.  Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Департамент 

11. Реєстр публічної інформації, розпорядниками якої є структурні підрозділи Вінницької обласної державної адміністрації

12. Звіти щодо задоволення запитів на інформацію

13. Набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних