21 січня 2020 року у Департаменті будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації відбулася нарада головного архітектора Вінницької області Леоніда Гужви з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрацій, виконкомів міст обласного значення, - уповноважених органів містобудування та архітектури – головними архітекторами районів, міст обласного значення,   об’єднаних територіальних громад за підсумками роботи уповноважених органів містобудування та архітектури Вінницької області у 2019 році.

ОГОЛОШЕННЯ

30 січня 2020 року на засіданні архітектурно-містобудівної ради при Департаменті (далі - Рада) відбудеться розгляд наступного проекту містобудівної документації:

01 грудня 2019 року набув чинності ДСТУ 8855:2019 «Будівлі та споруди. Визначення класу наслідків (відповідальності)» на заміну ДСТУ-Н Б В.1.2-16:2013.

 

12 грудня 2019 року на засіданні архітектурно-містобудівної ради при Департаменті (далі - Рада) відбувся розгляд наступних проектів містобудівної документації:

10 жовтня 2019 року відбулася нарада головного архітектора Вінницької області з начальниками відділів Управління містобудування та архітектури Департаменту, керівниками (уповноваженими представниками) структурних підрозділів райдержадміністрацій (виконкомів міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад) - уповноваженими органів містобудування та архітектури – головними архітекторами районів (міст обласного значення, ОТГ) стосовно підсумків роботи уповноважених органів містобудування та архітектури Вінницької області за 9 місяців 2019 року.

Протокол наради

У зв'язку з утворенням в області об'єднаних територіальних громад (далі - ОТГ) та формування їх виконавчих органів виникла потреба утворення у їх складі структурних підрозділів, на які покладені повноваження у сфері містобудування та архітектури.

26 вересня 2019 року на засіданні архітектурно-містобудівної ради при Департаменті (далі - Рада) відбувся розгляд наступних проектів містобудівної документації:

До проведення робіт з реконструкції приміщень обласної дитячої клінічної лікарні в закладі склалась  ситуація, коли служби, задіяні у наданні екстреної медичної допомоги пацієнтам з невідкладними чи термінальними станами, територіально розмежовані одна від одної. Розташування служб та спеціалістів, які задіяні у наданні екстреної медичної допомоги, у віддалених приміщеннях різних будівель закладу створювало проблеми у своєчасності проведення діагностичного процесу та встановлення діагнозу. Як наслідок, затримувався початок лікування, а в критичних станах – проведення заходів, направлених на збереження життя дитини.  

4 липня 2019 року на засіданні архітектурно-містобудівної ради при Департаменті (далі - Рада) відбувся розгляд восьми проектів містобудівної документації:

17 липня поточного року у с.Війтівці Жданівської ОТГ Хмільницького району відкривається перша з чотирнадцяти сучасних амбулаторій загальної практики сімейної медицини, що будуються у Вінницькій області за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості.

30 травня 2019 року на засіданні архітектурно-містобудівної ради при Департаменті (далі - Рада) відбувся розгляд двох проектів містобудівної документації:

 

 

16 травня 2019 року на засіданні архітектурно-містобудівної ради при Департаменті (далі - Рада) відбувся розгляд 12 проектів містобудівної документації:

19 квітня, у рамках проведення всеукраїнської акції "За чисте довкілля", працівники Департаменту спільно з Департаментами освіти та науки, охорони здоров'я та соціальної і молодіжної політики прибрали узбіччя Гніванської траси на виїзді з міста. Під час збору сміття сортували на пластик та інші відходи. Запрошуємо усіх долучатись до подібних акцій і разом робити нашу область чистішою. А найголовніше - пам’ятаймо, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

21 березня 2019 року на засіданні архітектурно-містобудівної ради при Департаменті (далі - Рада) відбувся розгляд девять проектів містобудівної документації:

Сторінка 1 із 4