ОГОЛОШЕННЯ

 

12 грудня 2019 року на засіданні архітектурно-містобудівної ради при Департаменті (далі - Рада) відбудеться розгляд наступних проектів містобудівної документації:

10 жовтня 2019 року відбулася нарада головного архітектора Вінницької області з начальниками відділів Управління містобудування та архітектури Департаменту, керівниками (уповноваженими представниками) структурних підрозділів райдержадміністрацій (виконкомів міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад) - уповноваженими органів містобудування та архітектури – головними архітекторами районів (міст обласного значення, ОТГ) стосовно підсумків роботи уповноважених органів містобудування та архітектури Вінницької області за 9 місяців 2019 року.

Протокол наради

У зв'язку з утворенням в області об'єднаних територіальних громад (далі - ОТГ) та формування їх виконавчих органів виникла потреба утворення у їх складі структурних підрозділів, на які покладені повноваження у сфері містобудування та архітектури.

26 вересня 2019 року на засіданні архітектурно-містобудівної ради при Департаменті (далі - Рада) відбувся розгляд наступних проектів містобудівної документації:

До проведення робіт з реконструкції приміщень обласної дитячої клінічної лікарні в закладі склалась  ситуація, коли служби, задіяні у наданні екстреної медичної допомоги пацієнтам з невідкладними чи термінальними станами, територіально розмежовані одна від одної. Розташування служб та спеціалістів, які задіяні у наданні екстреної медичної допомоги, у віддалених приміщеннях різних будівель закладу створювало проблеми у своєчасності проведення діагностичного процесу та встановлення діагнозу. Як наслідок, затримувався початок лікування, а в критичних станах – проведення заходів, направлених на збереження життя дитини.  

4 липня 2019 року на засіданні архітектурно-містобудівної ради при Департаменті (далі - Рада) відбувся розгляд восьми проектів містобудівної документації:

17 липня поточного року у с.Війтівці Жданівської ОТГ Хмільницького району відкривається перша з чотирнадцяти сучасних амбулаторій загальної практики сімейної медицини, що будуються у Вінницькій області за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості.

30 травня 2019 року на засіданні архітектурно-містобудівної ради при Департаменті (далі - Рада) відбувся розгляд двох проектів містобудівної документації:

 

 

16 травня 2019 року на засіданні архітектурно-містобудівної ради при Департаменті (далі - Рада) відбувся розгляд 12 проектів містобудівної документації:

19 квітня, у рамках проведення всеукраїнської акції "За чисте довкілля", працівники Департаменту спільно з Департаментами освіти та науки, охорони здоров'я та соціальної і молодіжної політики прибрали узбіччя Гніванської траси на виїзді з міста. Під час збору сміття сортували на пластик та інші відходи. Запрошуємо усіх долучатись до подібних акцій і разом робити нашу область чистішою. А найголовніше - пам’ятаймо, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

21 березня 2019 року на засіданні архітектурно-містобудівної ради при Департаменті (далі - Рада) відбувся розгляд девять проектів містобудівної документації:

16 квітня 2019 року на засіданні архітектурно-містобудівної ради при Департаменті (далі - Рада) відбувся розгляд пяти проектів містобудівної документації:

Вінницький академічний обласний театр ляльок “Золотий ключик” - це єдиний ляльковий театр у Вінниці і єдиний ляльковий театр обласного рівня в Україні, який не має свого власного приміщення, а розміщений в підвальній частині будівлі в орендованих приміщеннях, глядацька зала театру розрахована на 100 місць.

В 2018 році було прийнято рішення, що найбільш оптимальним розміщенням лялькового театру для колективу та відвідувачів є приміщення актової зали адмінбудівлі «Книжка» за адресою м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, яке свого часу будувалося під кінолекторій. Загалом, планування зазначеного приміщення передбачало створення кіноконцертної зали.

У приміщенні актової зали є відповідне технічне забезпечення для озвучення вистав. Також передбачено наявність окремого входу до лялькового театру з лівої сторони адміністративної будівлі «Книжка».

До уваги суб’єктів містобудування!

До уваги проектних організацій та проектувальників!

 

З 1 березня 2019 року набрали чинність ДБН В.2.5-28 2018 «Природне і штучне освітлення» (на заміну ДБН В.2.5-28-2006 «Природне і штучне освітлення»).

 

З 1 квітня 2019 року набрали чинність ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення» (на заміну ДБН В.2.2-17:2006 «Будинки і споруди. Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення»).

 

  • Джерело: Інформаційний бюлетень Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

До відома розробників містобудівної документації!

Шановні колеги!

Мінрегіоном у 2019 році заплановано перегляд державних будівельних норм, якими встановлено вимоги до складу та змісту містобудівної документації:

  • ДБН Б.1.1-15:2012 «Склад та зміст генерального плану населеного пункту»;
  • ДБН Б. 1.1-22:2017 «Склад та зміст плану зонування території»;
  • ДБН Б. 1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території»;
  • ДБН Б.2.2-3:2012 «Склад та зміст історико-архітектурного опорного плану населеного пункту».

  Прохання надати до 10 квітня 2019 року пропозиції щодо оновлення вищевказаних будівельних норм на адресу електронної пошти glp2015@ukr.net.

До відома архітекторів,

інженерів-проектувальників, фахівців у сфері охорони та збереження культурної спадщини, природного середовища, екологів, землевпорядників та усіх причетних до розроблення містобудівної та проектної документації!

Шановні колеги!

Пропонуємо до Вашої уваги для обговорення та внесення пропозицій   проект Концепції публічного управління у сфері містобудівної діяльності на 2019-2030 роки.

За наявності пропозиції прохання надати їх у табличній формі, у лівій колонці якої зазначити напрям шляхів (всього 19 напрямів) та запропонований Концепцією спосіб розв’язання проблеми  (див. стор. 18-30), а у правій – Ваша пропозиція щодо її розв’язання.

Пропозиції надайте до 10 квітня 2019 року на адресу електронної пошти Leonid.Guzhva@vin.gov.ua  чи/або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 Дякуємо за активну громадянську позицію! 

Сторінка 1 із 4