24 травня у місті Вінниці на базі Вінницького Національного технічного університету розпочала роботу міжнародна науково-технічна конференція "Екологічна безпека України та нетрадиційні, відновлювальні джерела енергії".

22 травня світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття. Цей день було проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 2000 році на честь прийняття 22 травня 1992 року Конвенції про біорізноманіття. Саме з того часу діяльність із збереження видів стала предметом міжнародного права. 

Підсадка саджанців проводилась в рамках системних заходів з відновлення парків-пам’яток садово-паркового мистецтва, які є складовою природно-заповідного фонду області, та представляють ландшафтну і паркову культуру України.

 Дерева висаджувались на територіях Чернятинського, Турбівського,  Сутиського, Ободівського та Верхівського парків відповідно до плану, а саме після завершення першого етапу робіт, який включав санітарну обрізку, видалення сухостійних, сильно пошкоджених дерев та самосіву. 

 Оскільки названі парки є ландшафтними і створені на основі природних лісових масивів, підсаджувались  дерева корінних порід та порід ідентичного для кожного парку видового складу – дуба звичайного, дуба червоного, сосни кримської, ясена та клена звичайного.

 У заходах з упорядкування Турбівського парку 08 квітня взяли участь у повному складі керівництво, спеціалісти департаменту екології та громадська організація «Терен», які висадили саджанці сосни кримської та прибрали територію парку.

 Найближчим часом розпочнуться роботи з розчистки Комаргородського, Михайловецького парків, парку «Вікторія» у Томашпільському та Мурованокуриловецькому районах відповідно.

 Заходи фінансуються за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та, частково, за рахунок місцевих бюджетів.

 

 Прес-служба департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, 431986

За попередніми даними у 2016 році стадо поповнилось 10 телятами і його чисельність становить близько 90 голів. Переважна більшість зубрів Вінниччини мешкає на території трьох лісництв та прилеглих до

Про порядок утримання парків та оформлення необхідної документації, послідовність та часовий проміжок дій, необхідність залучення спеціалістів йшлося на нараді із користувачами об’єктів природно-заповідного фонду, яка відбулась у департаменті екології та природних ресурсів.

Між кафедрою екології та охорони навколишнього середовища агрономічного факультету Вінницького національного аграрного університету та Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації не перший рік існує продуктивна наукова і практична співпраця. 

7 грудня на базі агрономічного факультету ВНАУ відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Екологічні проблеми сільського виробництва». Серед вчених та молодих науковців до участі в її роб

© Вінницька обласна державна адміністрація.

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International 21100 м. Вінниця вул. Соборна 70 Тел. (0432) 59-21-10, Тел./факс 59-21-28 email: oda@vin.gov.ua