Журналістів навчали як писати про медичну та освітню реформи

У Вінниці відбувся семінар у форматі медіа-школи для журналістів місцевих ЗМІ та представників інформаційних служб громад  Вінниччини.

Як писати про медичну та освітню реформи розповідали  досвідчені тренери -  Сергій Чернявский - медіа-тренер, представник Української асоціації видавців періодичної преси та  Олена Форостян - тренер з підтримки медичної реформи в Україні.Перший день семінару присвячений медичній реформі, тож організатори запросили для дискусії фахівців галузі охорони здоров'я регіону. Про хід реформи медицини розповіли:  ОльгаЗадорожна - начальник управління лікувально-профілактичної допомоги населенню  обласного Департаенту охорони здоровя, ВасильЖелезняк- керівник Інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, Тамара Васильчук - заступник головного лікаря з громадського здоров'я обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту  населення , а також  ВасильМакедонський - головний лікар Калинівського міського ЦПМСД. Як зазначили організатори заходу - успіхи Вінниччини в реалізації медичної реформи полягають у професіоналізмі, бажанні позитивних змін та вмінні комунікувати з людьми. Дискусія виявилась надзвичайно цікавою, відкритою і корисною для учасників медіа-школи.

Наступний день семінару присвятили дискусії про освітню реформу. До розмови з журналістами запросили Тетяну Гудиму - директора НВК ЗОШ I-III ст. №2 Немирівської ОТГ. Про міфи та реалії реформи освіти розповіла Олена Дорош - начальник відділу загальної та дошкільної освіти Департаменту освіти Вінницької ОДА. З новими форматами роботи в інформаційному просторі учасників медіа-школи ознайомили тренери – Ярослав Переходько-проект «Інша освіта», Олександр Кульчицький - експерт з нових медіа.