Як завершується рік у закладах третинного рівня?

В приміщенні актової зали ВОКЛ ім. Пирогова відбулася нарада з головними лікарями третинного рівня надання медичної допомоги.

Представники Департаменту охорониздоровя разом з присутніми розглянули проблемні питання функціонування галузі та перспективні завдання на 2019 рік. Зокрема на засіданні обговорили завершення бюджетного року. Кожен заклад звітував про використання коштів. До кінця року вже завершаться ремонтні роботи, встановлюється пожежна сигналізація. Зокрема на капітальний ремонт з держаної субвенції цього року було виділено 197 мільйонів.

   Крім цієї теми, обговорили актуальне питання про етапи впровадження реформи на 2019 рік. Для закладів третинного рівня важливо знати і усвідомлювати як функціонуватиме заклад, які інструменти та механізми будуть використовуватися. Зокрема розглянули, як працює Національна служба здоров’я України.

Людмила Грабович, директор Департаменту охорони здоров’я, наголосила, що закладам третинного рівня важливо знати, які зміни зараз відбуваються у закладах первинного і вторинного рівня, аби завчасно підготуватись до реформування.