Про вакцинацію мешканців області, зокрема освітян, говорили під час наради керівників структурних підрозділів ОДА та представників територіальних громад

Під керівництвом Наталі Заболотної відбулась нарада керівників структурних підрозділів ОДА та представників територіальних громад, районних рад. У нараді взяла участь директорка Департаменту охорони здоров'я та реабілітації Ольга Задорожна.

Обговорювали епідемічну ситуацію в області з коронавірусною хворобою та вакцинацію мешканців територіальних громад від COVID-19.
За словами керівника профільного департаменту, завдяки потужній злагодженій спільній роботі медиків та органів влади вдалося зменшити кількість захворювань в області, а також рівень смертності від COVID-19.
-Проте на сьогодні маємо зростання захворювання у деяких районах, зокрема у Гайсинському та Могилів-Подільському районах. Особливо непокоїть те, що маємо зростання захворюваності серед дітей. Можна говорити про те, що ковід «помолодшав» - прокоментувала Ольга Задорожна.
Очільниця департаменту підкреслила, що одним із найважливіших для Вінниччини питань на сьогодні у боротьбі з «ковідом» є завдання збереження життя та здоров’я її мешканців. А це можливо, лише завдяки вакцинації.
-Протягом минулого дня в області проведено понад 6 тисяч щеплень проти COVID-19. Вінниччина восьма за кількістю проведених вакцинацій. Найбільше вакцинованих мешканців у Могилів-Подільському. Також чудово спрацювали Центри масової вакцинації Чечельника, Теплика, Ладижина, - додала Ольга Задорожна.
Під час наради наголошувалося на необхідності щеплень працівників освіти, що передбачено законодавством України, адже вони у групі ризику.
- Керівникам територіальних громад потрібно проводити потужну інформаційну роботу серед населення, зокрема серед освітян, щодо вакцинації, адже незабаром розпочинається навчальний рік. На ковід хворіє не лише доросле населення, але й діти. Варто пам’ятати, що захистити дитяче населення можна лише через вакцинованих батьків, вчителів, вихователів та лікарів, - наголосила Ольга Задорожна.

 

 

Директор департаменту

 

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: upr_zdorov@vin.gov.ua