Фінансові плани медичних закладів області розглянули під час засідання постійної комісії обласної Ради з питань економіки, фінансів та бюджету

У зібранні взяли участь керівник департаменту охорони здоров’я та реабілітації, Ольга Задорожна та її заступник з економічних питань - Сергій Лавренюк.

На розгляд винесені десять питань, серед яких значна частина була присвячена охороні здоров’я, зокрема фінансовим планами медичних закладів.
За поданням департаменту охорони здоров’я члени комісії розглянули фінансові плани Могилів-Подільського медичного фахового коледжу, Липовецької обласної лікарні відновного лікування дітей з органічним ураженням центральної нервової системи, порушенням психіки і опорно-рухового апарату, Клінічного Центру інфекційних хвороб, Тульчинського та Вінницького спеціалізованого будинку дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки, а також Вінницького обласного центру служби крові.
Також нове обладнання отримає Подільський регіональний центр онкології та Вінницький обласний клінічний високоспеціалізований ендокринологічний центр.

 

Возможно, это изображение (8 человек, телевизор, экран и в помещении)

Директор департаменту

 

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: [email protected]