Майже 154 млн. грн. - на оснащення лікарні Пирогова

Директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Людмила Грабович під час наради  поінформувала присутніх щодо підвищення якості та ефективності високоспеціалізованої і високотехнологічної медичної допомоги в обласних лікувальних закладах третього рівня.

«Таким чином, одним з головних завдань, яке стояло перед Департаментом є оснащення обладнанням та введення в експлуатацію хірургічного корпусу Вінницької обласної клінічної лікарні імені М.І. Пирогова. З цією метою всі операційні блоки та відділення анестезіології і реанімації забезпечені сучасним обладнанням на загальну суму 153,6 млн. грн.», - зазначила Людмила Грабович

Окрім того, придбано операційні столи, хірургічні світильники, електрохірургічні апарати високої частоти, наркозно-дихальну апаратуру, монітори та дефібрилятори, інфузійні насоси, пульсоксиметри, обладнання та інструменти для малоінвазивної травматології і ортопедії, пересувну рентгендіагностичну систему з С-аркою, цифровий рентгенівський апарат на 3 робочих місця, ультразвуковий літотріптер та операційний цистоскоп, відеодуоденосоп та інше обладнання.

 

За інформацією сайту ОДА