Третинний рівень робить ставку на нові технології

Як працюватимуть заклади третинного рівня в умовах утворення госпітальних округів та чи стануть вони ближчими до пацієнтів.Про ці та інші кроки медичної реформи  розповіла директор Департаменту охорони здоров’я Людмила Грабович під час наради з головними лікарями «третинки».

Нині медики вінниччини обговорювали важливі питання функціонування

Національної служби  здоров’я,  мета якої змінити принципп фінансування системи охорони здоров’я.

— З першого січня запрацювала Національна служба здоров’я, на яку покладено фінансування медичної галузі. Оплата праці лікарів  «третинки»,  в основному, залежатиме від впровадження новітніх технологій та методів оперативних втручань, — зазначила Людмила Грабович.

Відтак важливим аспеком роботи закладів третинного рівня в умовах реформування є розробка та впровадження нових технологій. Сьогодні такі інновації застосовують в обласних та міських закладах. Як приклад, у Центрі матері та дитини. Лікарі цього закладу врятували не одне жіноче життя, практикуючи  компресійний гемостатичний шов під час кесарського розтину. Шов розробили фахівці закладу і запатентували свій винахід

Також учасники наради дізналися як ефективно провести реорганізацію лікувальних закладів та отримали відповіді на важливі питання.

 

 

Прес-служба ДОЗ ОДА

07.02.2018